Plus
Prøv premium konto
0   Vare(r)
#
0,00 kr.
Din indkøbsvogn er tom

Vælg dit køretøj for at kontrollere, om denne del er passende

1
2
3
eller
Søg efter registreringsnummer
KAN DU IKKE FINDE DIN BIL I KATALOGET?
Mærke produkter - Bremseskive METELLI
Køb 23-0418 METELLI ventileret Ø: 276,0mm, Ø: 276,0mm, Lochanzahl: 5, Bremsscheibendicke: 22,0mm Bremseskive 23-0418 billige
  • Køb 23-0418 METELLI ventileret Ø: 276,0mm, Ø: 276,0mm, Lochanzahl: 5, Bremsscheibendicke: 22,0mm Bremseskive 23-0418 billige
  • METELLI | Bremseskive 23-0418

METELLI 23-0418 Bremseskive  ventileret

Varenummer: 23-0418
  • Diameter [mm]: 276,0
  • Bremseskivetype: ventileret
  • Antal huller: 5
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 85,0
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 22,0
  • Minimumtykkelse [mm]: 19,0
  • Højde [mm]: 77,0
  • Checkmærke: Approved
  • METELLI: Bremseskive
  • Varenummer: 23-0418
  • Vores pris: 286,28 kr.
  • Fabrikantens varenummer: 23-0418
  • Fabrikant: METELLI
  • EAN nummer: 8032747203484
  • Byggeår fra : Disse karakteristika varierer afhængig af bilmodellen.
  • Stand  Helt ny

  • Brug nummer: METELLI 23-0418
  • EAN: METELLI 8032747203484
  • 2

    års garanti

  • 14

    14 dages returret

  • 200

    Sikker bestilling 200 dage

Tilføj til ønskeliste

Ikke på lager i øjeblikket

381,71 kr.**
-25%

286,28 kr.

(Pris pr. stk)

inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger

- +
Køb tilgængelige alternativer
  • -25%
    RIDEX Bremseskive
    Varenummer: 82B0234
    210,44 kr.

    (Pris pr. stk)

    inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger
    • Monteringsside: foraksel
    • Diameter [mm]: 276,0
    • Bremseskivetype: indvendig ventileret
    • Antal huller: 5
    • Hulmønster / antal huller: 05/07
    • Pitch cirkel-Ø [mm]: 130
    • Bremseskivetykkelse [mm]: 22
    • Overflade: ubelagt
    • Minimumtykkelse [mm]: 19
    • Indvendig diameter [mm]: 156
    • Hjulnavsdiameter [mm]: 85
    • Højde [mm]: 77
    • Hul-Ø [mm]: 15
    • fast omløbsretning
    • ingen fast omløbsretning
    • opfyder ECE-normen: R90
    • RIDEXBremseskive
    • Varenummer82B0234
    • Fabrikantens anbefalede udsalgspris 280,58 kr.
    • Vores pris 210,44 kr.
    • Stand  Helt ny
    Detaljer
  • -25%
    CHAMPION Bremseskive
    Varenummer: 569122CH
    971,88 kr.

    (Pris pr. stk)

    inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger
    • Diameter [mm]: 276
    • Bremseskivetype: ventileret
    • Centreringsdiameter [mm]: 85
    • Antal huller: 5
    • Hul-Ø 2 [mm]: 26
    • Hul-Ø 1 [mm]: 16
    • Pitch cirkel-Ø [mm]: 130
    • Bremseskivetykkelse [mm]: 22
    • Minimumtykkelse [mm]: 19
    • Bremsesystem: Ate / Perrot
    • Højde [mm]: 77
    • Vægt [kg]: 7
    • Tilspændingsmoment [Nm]: 170
    • Antal fastgørelseshuller: 2
    • Beholdertype: Æske
    • Indpakningslængde [cm]: 27,7
    • Indpakningsbredde [cm]: 27,7
    • Indpakningshøjde [cm]: 15,8
    • CHAMPIONBremseskive
    • Varenummer569122CH
    • Fabrikantens anbefalede udsalgspris 1295,84 kr.
    • Vores pris 971,88 kr.
    • Stand  Helt ny
    Detaljer
  • -25%
    STARK Bremseskive
    Varenummer: SKBD-0020239
    353,06 kr.

    (Pris pr. stk)

    inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger
    • Monteringsside: foraksel
    • Diameter [mm]: 276,0
    • Bremseskivetype: indvendig ventileret
    • Antal huller: 5
    • Hulmønster / antal huller: 05/07
    • Pitch cirkel-Ø [mm]: 130
    • Bremseskivetykkelse [mm]: 22
    • Overflade: ubelagt
    • Minimumtykkelse [mm]: 19
    • Indvendig diameter [mm]: 156
    • Hjulnavsdiameter [mm]: 85
    • Højde [mm]: 77
    • Hul-Ø [mm]: 15
    • fast omløbsretning
    • ingen fast omløbsretning
    • opfyder ECE-normen: R90
    • STARKBremseskive
    • VarenummerSKBD-0020239
    • Fabrikantens anbefalede udsalgspris 470,75 kr.
    • Vores pris 353,06 kr.
    • Stand  Helt ny
    Detaljer
  • -25%
    DENCKERMANN Bremseskive
    Varenummer: B130039
    352,27 kr.

    (Pris pr. stk)

    inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger
    • Monteringsside: foraksel
    • Diameter [mm]: 276
    • Bremseskivetype: ventileret
    • Antal huller: 5
    • Pitch cirkel-Ø [mm]: 130
    • Bremseskivetykkelse [mm]: 22
    • Minimumtykkelse [mm]: 19
    • Højde [mm]: 75
    • DENCKERMANNBremseskive
    • VarenummerB130039
    • Fabrikantens anbefalede udsalgspris 469,69 kr.
    • Vores pris 352,27 kr.
    • Stand  Helt ny
    Detaljer
  • -25%
    MAXGEAR Bremseskive
    Varenummer: 19-0730MAX
    349,87 kr.

    (Pris pr. stk)

    inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger
    • Monteringsside: foraksel
    • Diameter [mm]: 276
    • Bremseskivetype: ventileret
    • Centreringsdiameter [mm]: 85
    • Antal huller: 5
    • Pitch cirkel-Ø [mm]: 130
    • Bremseskivetykkelse [mm]: 22
    • Overflade
    • Minimumtykkelse [mm]: 19
    • Højde [mm]: 77
    • Gevindmål: 15
    • Læs venligst tekniske data
    • MAXGEARBremseskive
    • Varenummer19-0730MAX
    • Fabrikantens anbefalede udsalgspris 466,49 kr.
    • Vores pris 349,87 kr.
    • Stand  Helt ny
    Detaljer
  • -25%
    ATE Bremseskive
    Varenummer: 24.0322-0161.1
    444,59 kr.

    (Pris pr. stk)

    inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger
    • Diameter [mm]: 276,0
    • Bremseskivetype: ventileret
    • Centreringsdiameter [mm]: 85,0
    • Antal huller: 5
    • Pitch cirkel-Ø [mm]: 130,0
    • Bremseskivetykkelse [mm]: 22,0
    • Overflade: coatet
    • Tillægsartikel / Yderligere info. 2: med skruer
    • Produktserie: PowerDisc
    • Minimumtykkelse [mm]: 19,0
    • Indvendig diameter [mm]: 156,3
    • Højde [mm]: 77,2
    • Bearbejdning: legeret
    • MAPP-code tilgængelig
    • Hul-Ø [mm]: 15,0
    • ATEBremseskive
    • Varenummer24.0322-0161.1
    • Fabrikantens anbefalede udsalgspris 592,78 kr.
    • Vores pris 444,59 kr.
    • Stand  Helt ny
    Detaljer
METELLI 901 421 03 12, 902 421 03 12, 902 421 04 12, 902 421 06 12, 902 421 07 12 Bremseskive
Anmeldelser
5 Denne vare blev bedømt af 4 kunder
0 stjerner 5 stjerner

Varer bedømt med 3-5 stjerner er de mest populære og højeste kvalitet. Varer bedømt med 1-2 stjerner er sædvanligvis nye produkter eller sjældne bildele.

Bedøm venligst produktet
FAQ — Spørgsmål og svar fra kunder
0 spørgsmål
Spørgsmål om METELLI Bremseskive 23-0418?
Hvis du stadig har yderligere spøgsmål om produktet, eller hvis du ønsker detaljeret information om produktet. Du kan kontakte os direkte her, med dit specifikke spørgsmål!

For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!

Вetaling:
Betal med paypal — Betal hurtigt og sikkert for 23-0418 METELLI Skivebremser 8032747203484 MasterCard — betalingsmetoder til 23-0418 METELLI Bremseskiver 230418 Betal hurtigt og nemt med Visa METELLI Bremseskive 23-0418 betal efter levering af METELLI Bremseskive EAN 8032747203484 Bremseskive 23-0418 METELLI 23-0418 køb på kredit — nemt og uden besvær online Køb mærke bildele i høj klasse med OEM, med forudbetaling eller betal ved levering

Ønsker du og lære mere om METELLI Bremseskive? Læs Bremseskive 230418 FAQ og kundeanmeldelser!

Brug for hjælp?  Kontakt os

Forsendelsesmetode:
Bremseskiver 8032747203484 Pålidelig og sikker levering med DHL modtag Skivebremser 23-0418 fra UPS Bremseskive 23-0418 leveret pålideligt til din dør af GHS

Hver ordre fra 1300 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark. Hvis den samlede ordre er på mindre end 1300 kr., vil forsendelses-omkostninger være 79,00 kr.

AUTODOC CLUB: Nem tilgængelig samling af mere end 1.000 PDF og mere end 1.600 undervisningsvideoer!
METELLI 23-0418: reservedele med lignende karakteristika
A.B.S. 17346
A.B.S. 16453
ATE 24.0122-0161.1 353,96 kr.*
ATE 422161
ATE 24.0322-0161.1 444,59 kr.*
BOSCH 0 986 478 849 274,70 kr.*
BRADI 1.2837.2.4
BREMBO 09.9618.24 301,28 kr.*
BREMBO 09.7314.10
BREMBO 09.9618.14 323,06 kr.*
BREMBO 09.7314.14 311,44 kr.*
CAR 142432
FEBI BILSTEIN 07517 Prismatchgaranti261,68 kr.*
FEBI BILSTEIN 22857
GALFER 24450VF
HELLA 355111001
MAGNETI MARELLI 353612837240
MAGNETI MARELLI 360406032500
MAGNETI MARELLI 431602041000
MAGNETI MARELLI 360406032403
MAGNETI MARELLI 353612837250
MAPCO 15794 266,99 kr.*
MEYLE 0155212032
MGA 105D1218
NK 203397
NK 313397 334,77 kr.*
NK 203334
PAGID 52141
PAGID 52143
SWAG 10 90 7517 293,69 kr.*
SWAG 10 92 2857
TOPRAN 107 687 276,29 kr.*
VALEO 187041
ZIMMERMANN 400143900
ZIMMERMANN 400144100
ZIMMERMANN 400647000
sbs 1815203397
sbs 1815203334
* inkl. 25% moms, ekskl. leveringsomkostninger