Vælg dit køretøj for at kontrollere, om denne del er passende
ERA 227747 Magnetafbryder, starter til FORD USA Expedition SUV
- Spænding [V]: 12
- Varenummer: 227747
- Vores pris: 163,10 kr.
- Mærket: ERA
- EAN nummer: 2223492956570
- Stand: Helt ny
Pris inkl. 25 % moms
ekskl. leveringsomkostninger
OE reference numre kompatible med det originale reservedelsnummer:
- OE F6VU 11000 AA — FORD
- OE F6VZ 11002 AA — FORD
- OE F6VZ 11390 AA — FORD
- OE SA822 — FORD
- OE 762 — ERA
- OE ZM762 — ERA

Har du tidligere købt dette produkt fra AUTODOC: ERA Magnetafbryder, starter 227747?
Kundeanmeldelser og stjernebedømmelser hjælper vores kunder med at få mere at vide om et produkt og beslutte, om det er værd at købe. En kompleks algoritme bruges til at beregne stjernebedømmelsen, idet der tages hensyn til, hvor lang tid siden anmeldelsen blev lavet, om varen faktisk blev købt i AUTODOCs onlinebutik, og om den blev returneret eller ej.
Tagget "verificeret køb" tillader dig at finde anmeldelser fra kunder, der rent faktisk har købt den pågældende vare fra AUTODOCs webshop. Mærket "verificeret køb" gælder for anmeldelser af varer, der er købt fra den samme konto, som anmeldelserne blev indsendt fra. Vi anser stadig anmeldelser uden "verificeret køb"-mærket for at være vigtige, men vi kan ikke garantere, at de varer der er beskrevet i sådanne anmeldelser, er købt i AUTODOCs webshop.
Spørgsmål og svar
Ønsker du og lære mere om ERA Magnetafbryder, starter?
Læs Magnetafbryder, starter 227747 FAQ og kundeanmeldelser!
Brug for hjælp? Kontakt os
Hver ordre fra 1200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark. Hvis den samlede ordre er på mindre end 1200 kr., vil forsendelses-omkostninger være 79,00 kr.