• SHOP
  • CLUB
Prøv premium konto
0
Min garage
Tilføj køretøj
0
Vare(r) #81-1490
0,00 kr.
Din indkøbsvogn er tom
Dette giver dig bedre mulighed for at købe et produkt, der er kompatibelt med dit køretøj
KAN DU IKKE FINDE DIN BIL I KATALOGET?

FEBI BILSTEIN 22044 Styrekugle Bosch-Mahle Turbo NEW, venstre foraksel, højre foraksel, med kontramøtrik

Varenummer: 22044 EAN: 4027816220442
Anmeldelser - 4
Beskrivelse
  • Yderligere info.: Bosch-Mahle Turbo NEW
  • Monteringsside: venstre foraksel, højre foraksel
  • Vægt [kg]: 0,550
  • Tillægsartikel / Yderligere info.: med kontramøtrik
  • Læs serviceinformationen
  • ny udgave
  • Mål udvendigt gevind: M14 x 1,5
  • Varenummer: 22044
  • Mærket: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816220442
  • Specialkøretøjer: Disse karakteristika varierer afhængig af bilmodellen.
  • Stand: Helt ny
Brugsnumre: FEBI BILSTEIN 22044
På lager
VUP

VUP (vejledende udsalgspris) er den vejledende detailpris, der er fastsat af producenten eller importøren af produktet og oplyst af producenten, leverandøren eller detailforhandleren. AUTODOC viser VUP (inkl. moms) for et produkt, hvis det er modtaget fra mindst én leverandør eller en anden kilde, der har sådanne oplysninger.

645,37 kr. -74%
167,34 kr.

Pris inkl. 25 % moms

ekskl. leveringsomkostninger

Tilføj til ønskeliste
Autodoc Plus til FEBI BILSTEIN 22044
Få mere at vide
Kompatibilitet med personbiler
ОЕ nummer

OE reference numre kompatible med det originale reservedelsnummer:

FEBI BILSTEIN 8E1 422 066 T Styrekugle

Fuldt ud tilsvarende alternativer

-41%
RIDEX 914T0003 Styrekugle billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: foraksel, på begge sider, ydre
  • Længde [mm]: 151
  • Gevindmål 1: FM8X1,25R
  • Udvendigt gevind [mm]: M14x1,5
  • Konusmål [mm]: 17,5
  • Gevindtype: Med højre gevind
  • Tillægsartikel / Yderligere info. 2: med møtrik
  • Leddiameter [mm]: 25
  • Varenummer: 914T0003
  • Mærket: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191326365
  • Stand: Helt ny
Detaljer
RIDEX 914T0003 Styrekugle Konusmaß 17,5 mm, M14x1,5 mm, foraksel, på begge sider, ydre, med møtrik
Varenummer: 914T0003
VUP

199,40 kr.
116,15 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
MONROE L29145 Styrekugle billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: ydre, venstre foraksel, højre foraksel
  • Udvendigt gevind [mm]: 14x1,5
  • Vægt [kg]: 0,650
  • Gevindtype: Med højre gevind
  • Indpakningslængde [cm]: 21,5
  • Indpakningsbredde [cm]: 8
  • Indpakningshøjde [cm]: 8
  • Varenummer: L29145
  • Mærket: MONROE
  • EAN nummer: 5412096290688
  • Stand: Helt ny
Detaljer
MONROE L29145 Styrekugle 14x1,5 mm, ydre, venstre foraksel, højre foraksel
Varenummer: L29145
117,97 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
-69%
A.B.S. 230021 Styrekugle billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Længde [mm]: 157
  • Gevindmål 2: FM8X1.25 RHT
  • Konusmål [mm]: 17,4
  • Vægt [kg]: 0,585
  • parret artikelnummer: 230021
  • Gevindmål: MM14X1.5 RHT
  • Materiale: Aluminium
  • Varenummer: 230021
  • Mærket: A.B.S.
  • EAN nummer: 8717109319477
  • Stand: Helt ny
Detaljer
A.B.S. 230021 Styrekugle Konusmaß 17,4 mm, FM8X1.25 RHT
Varenummer: 230021
VUP

410,45 kr.
123,32 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
KAMOKA 9010087 Styrekugle billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: foraksel
  • Længde [mm]: 157
  • Gevindmål 1: MM14x1,5
  • Gevindmål 2: FM8x1,25
  • Konusmål [mm]: 18
  • Varenummer: 9010087
  • Mærket: KAMOKA
  • EAN nummer: 2218515500298
  • Stand: Helt ny
Detaljer
KAMOKA 9010087 Styrekugle Konusmaß 18 mm, FM8x1,25, foraksel
Varenummer: 9010087
123,41 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
DELPHI TA1908 Styrekugle billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: foraksel
  • Længde [mm]: 180
  • Gevindtype: Med højre gevind
  • Gevindmål: M14x1.5
  • Bredde [mm]: 48
  • Højde [mm]: 78
  • Varenummer: TA1908
  • Mærket: DELPHI
  • EAN nummer: 4043605497079
  • Stand: Helt ny
Detaljer
DELPHI TA1908 Styrekugle foraksel
Varenummer: TA1908
127,15 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
REINHOCH RH01-0001 Styrekugle billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: Foraksel begge sider, oppe
  • Varenummer: RH01-0001
  • Mærket: REINHOCH
  • EAN nummer: 5901655173956
  • Stand: Helt ny
Detaljer
REINHOCH RH01-0001 Styrekugle Foraksel begge sider, oppe
Varenummer: RH01-0001
128,44 kr.
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
Autodoc online workshop Gør-det-selv bilreparation
Hvordan udskiftes styreledene on AUDI A4 B6 (8E5) [GUIDE AUTODOC]
Hvordan udskiftes styreledene on VW PASSAT 5 (B5) [GUIDE AUTODOC]
Sådan udskifter du forbindelsesstangens ende på AUDI A4 B5 [GUIDE]
Sådan udskifter du forbindelsesstangens ende på AUDI A4 B7 AVANT [GUIDE]
Hvordan udskiftes styreledene til VW LUPO 6x1 [UNDERVISNINGSLEKTIONER AUTODOC]
Sådan udskifter du forbindelsesstangens ende på AUDI A4 B6 [GUIDE]

Styrekugle Guide/Trin for trin vejledning til reparation og udskiftning

Styrekugle FEBI BILSTEIN 22044 : Erfaringer og evaluering

Har du tidligere købt dette produkt fra AUTODOC: FEBI BILSTEIN Styrekugle 22044?

Bedøm venligst produktet

Tilføj fotos eller videoer til din anmeldelse
Tilføj filer
5
Denne vare blev bedømt af 4 kunder
0 stjerner 5 stjerner
Sådan beregnes stjernebedømmelsen

Kundeanmeldelser og stjernebedømmelser hjælper vores kunder med at få mere at vide om et produkt og beslutte, om det er værd at købe. En kompleks algoritme bruges til at beregne stjernebedømmelsen, idet der tages hensyn til, hvor lang tid siden anmeldelsen blev lavet, om varen faktisk blev købt i AUTODOCs onlinebutik, og om den blev returneret eller ej.

Sådan verificerer vi anmeldelser

Tagget "verificeret køb" tillader dig at finde anmeldelser fra kunder, der rent faktisk har købt den pågældende vare fra AUTODOCs webshop. Mærket "verificeret køb" gælder for anmeldelser af varer, der er købt fra den samme konto, som anmeldelserne blev indsendt fra. Vi anser stadig anmeldelser uden "verificeret køb"-mærket for at være vigtige, men vi kan ikke garantere, at de varer der er beskrevet i sådanne anmeldelser, er købt i AUTODOCs webshop.

FAQ — Spørgsmål og svar fra kunder

0 spørgsmål
Spørgsmål om FEBI BILSTEIN Sporstangkugle 22044?
Hvis du stadig har yderligere spøgsmål om produktet, eller hvis du ønsker detaljeret information om produktet. Du kan kontakte os direkte her, med dit specifikke spørgsmål!
For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!
Indtast dit stelnummer (VIN) så vi kan behandle din forespørgsel hurtige

Betalingsmetoder:
Betal med PayPal — Betal hurtigt og sikkert for 22044 FEBI BILSTEIN Sporstangkugle 4027816220442
Mastercard — betalingsmetoder til 22044 FEBI BILSTEIN Styrekugle 22044
Betal hurtigt og nemt med Visa FEBI BILSTEIN Styrekugle 22044
Betal efter levering af FEBI BILSTEIN Styrekugle EAN 4027816220442
Styrekugle 22044 FEBI BILSTEIN 22044 køb på kredit — nemt og uden besvær online
Køb mærke bildele i høj klasse med OEM, med forudbetaling eller betal ved levering

Ønsker du og lære mere om FEBI BILSTEIN Styrekugle?

Læs Styrekugle 22044 FAQ og kundeanmeldelser!

Brug for hjælp? Kontakt os

Forsendelsesmetode:
Sporstangkugle 4027816220442 Pålidelig og sikker levering med DHL
Modtag Styrekugle 22044 fra UPS
Sporstangkugle 22044 leveret pålideligt til din dør af GHS

Hver ordre fra 1300 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark. Hvis den samlede ordre er på mindre end 1300 kr., vil forsendelses-omkostninger være 79,00 kr.

  • 14 dages returret
    14 dages returret
  • Safe Order 200 dage til
    Sikker bestilling 200 dage
  • Sikre betalinger
    Sikre betalinger
  • Gratis levering
    Gratis levering
FEBI BILSTEIN 22044: reservedele med lignende karakteristika
ALANKO 10340871
2191,35 kr.*
ANKA 11075-044
ASAM AUTOMOTIVE 05931
AUTO FRANCE PARTS 11-6076C
BBR Automotive 001-10-19097
CEVAM 110880
DIEDERICHS 1101600
DIEDERICHS 1101605
DIEDERICHS 1101608
DIEDERICHS 1101611
DODA 1130030001
ELSTOCK 11-0664
ELSTOCK 11-0047
2493,93 kr.*
FORMPART 1101003
FORMPART 1101014
GMB 0725-0010
JP GROUP 1140108010
KLOKKERHOLM 0018371
LGK 028081100LGK
LIZARTE 01.05.3076
Metalcaucho 10712
Metalcaucho 11000
Metalcaucho 10000
80,83 kr.* Prismatchgaranti
OCAP 0181889
OCAP 0182041
OSSCA 00528
OSSCA 11130
STELLOX 00-35204-SX
STELLOX 00-35212-SX
STORM QUALITY PARTS 10283
TOPRAN 109 669
160,74 kr.*
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.31.007
*Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger