FUCHS Renolit LX-PEP 2 600876081 Fedt Spand, indeholder mineralsk olie, Gewicht: 18kg
- Produktserie: FUCHS Renolit
- Version: LX-PEP 2
- Kemisk egenskab: indeholder mineralsk olie
- Vægt [kg]: 18
- Beholdertype: Spand
- Producentens anbefalinger: MAN 284 Li-H2, MB 265.1, ZF TE-ML 12, VW TL 52 147 X
- NLGI-klasse: 2 (blød)
- Driftstemperatur fra [°C]: -30
- Driftstemperatur til [°C]: +150
- Varenummer: 600876081
- Vores pris: 3.162 kr.
- Mærket: FUCHS
- EAN nummer: IC-G0LKSF
- Stand: Helt ny
Pris inkl. 25 % moms
Har du tidligere købt dette produkt fra AUTODOC: FUCHS Fedt 600876081?
Kundeanmeldelser og stjernebedømmelser hjælper vores kunder med at få mere at vide om et produkt og beslutte, om det er værd at købe. En kompleks algoritme bruges til at beregne stjernebedømmelsen, idet der tages hensyn til, hvor lang tid siden anmeldelsen blev lavet, om varen faktisk blev købt i AUTODOCs onlinebutik, og om den blev returneret eller ej.
Tagget "verificeret køb" tillader dig at finde anmeldelser fra kunder, der rent faktisk har købt den pågældende vare fra AUTODOCs webshop. Mærket "verificeret køb" gælder for anmeldelser af varer, der er købt fra den samme konto, som anmeldelserne blev indsendt fra. Vi anser stadig anmeldelser uden "verificeret køb"-mærket for at være vigtige, men vi kan ikke garantere, at de varer der er beskrevet i sådanne anmeldelser, er købt i AUTODOCs webshop.
Spørgsmål og svar
Ønsker du og lære mere om FUCHS Fedt?
Læs Fedt 600876081 FAQ og kundeanmeldelser!
Brug for hjælp? Kontakt os
Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark. Hvis den samlede ordre er på mindre end 1.200 kr., vil forsendelses-omkostninger være 79 kr.
Varer du har set på for nylig
ATE 424168 Bremseskive
294,0x24,5mm, 5x100,0, ventileret
DELPHI TC6862 Stabilisatorstang
160mm