• SHOP
  • CLUB
Prøv premium konto
0
Min garage
Tilføj køretøj
0
Vare(r) #
0 kr.
Din indkøbsvogn er tom

VAN WEZEL 5800V168 Fordamper aircondition

Varenummer: 5800V168 EAN: 5410909294847
Indsend anmeldelse
Beskrivelse
  • Kølerippemateriale: Aluminium
  • Vandkasse-materiale (køler): plastik
  • Netlængde [mm]: 236
  • Netbredde [mm]: 130
  • Netdybde [mm]: 80
  • Varenummer: 5800V168
  • Vores pris: 1.266 kr.
  • Mærket: VAN WEZEL
  • EAN nummer: 5410909294847
  • Byggeår til: Disse karakteristika varierer afhængig af bilmodellen.
  • Stand: Helt ny
Brugsnumre: VAN WEZEL 5800V168
-34%
sammenlignet med vejl. pris 1.929,51 kr.

1.266 kr.

Pris inkl. 25 % moms

ekskl. leveringsomkostninger

Tilføj til ønskeliste
Sikkerheds- og produktinformationer
Autodoc Plus til VAN WEZEL 5800V168
Få mere at vide
ОЕ nummer

OE reference numre kompatible med det originale reservedelsnummer:

VAN WEZEL 6N1820103 Fordamper aircondition

Produkter fra Fordamper aircondition VAN WEZEL 5800V168 er kompatible med følgende populære biler

Bilmodeller Polo 6n1; Seat Cordoba 6K1; VW Polo Classic 6kv; VW Caddy 2 Pickup; VW Polo Variant
Motorer 75 1.6 4motion; 1.7 SDI; 64 1.9 SDI; 120 1.6 16V GTI; 60 1.7 SDI; 50 1.0; 100 1.4 16V; 60 1.4; 55 1.4; 64 1.9 D; 45 1.0; 75 1.6; 55 1.3; 1.6 i; 1.9 D; 1.8 i 16V; 1.9 TD; 2.0 i; 1.8 i; 1.4 i; 54 1.4; 64 1; 9 D; 110 1.9 TDI; 57 1.7 SDI; 90 1.8; 90 1.9 TDI; 100 1.6; 1.4; 1.9 TDI; 1.9 SDI; 1.6; 1.8
Motorkraft (hestekræfter) 45-129 hk
Effekt (kilowatt) 33-95 kW
Produktionsår 1993-2002
Producentens artikelnummer 5800V168
OE-delnummer/numre 6N1820103

Har du tidligere købt dette produkt fra AUTODOC: VAN WEZEL Fordamper aircondition 5800V168?

Bedøm venligst produktet
Tilføj fotos eller videoer til din anmeldelse
Tilføj filer
0
Indsend anmeldelse
0 stjerner 5 stjerner
Sådan beregnes stjernebedømmelsen

Kundeanmeldelser og stjernebedømmelser hjælper vores kunder med at få mere at vide om et produkt og beslutte, om det er værd at købe. En kompleks algoritme bruges til at beregne stjernebedømmelsen, idet der tages hensyn til, hvor lang tid siden anmeldelsen blev lavet, om varen faktisk blev købt i AUTODOCs onlinebutik, og om den blev returneret eller ej.