Vælg dit køretøj for at kontrollere, om denne del er passende
CASTROL 0604 Frostbeskyttelse ASTM D3306 (I)-MTU MTL 5048
- Specifikation: ASTM D3306 (I), ASTM D4985, BS 6580:2010, JIS K2234, MTU MTL 5048
- Producentens anbefalinger: Deutz TR0199-99-1115, MAN 324 Typ NF, MB-Approval 325.0, VW TL-774-C (G11)
- For komponenter, se stykliste
- Varenummer: 0604
- Vores pris: 7.424,50 kr.
- Mærket: CASTROL
- Farve: Disse karakteristika varierer afhængig af bilmodellen.
- Stand: Helt ny
Pris inkl. 25 % moms
Har du tidligere købt dette produkt fra AUTODOC: CASTROL Frostbeskyttelse 0604?
Kundeanmeldelser og stjernebedømmelser hjælper vores kunder med at få mere at vide om et produkt og beslutte, om det er værd at købe. En kompleks algoritme bruges til at beregne stjernebedømmelsen, idet der tages hensyn til, hvor lang tid siden anmeldelsen blev lavet, om varen faktisk blev købt i AUTODOCs onlinebutik, og om den blev returneret eller ej.
Tagget "verificeret køb" tillader dig at finde anmeldelser fra kunder, der rent faktisk har købt den pågældende vare fra AUTODOCs webshop. Mærket "verificeret køb" gælder for anmeldelser af varer, der er købt fra den samme konto, som anmeldelserne blev indsendt fra. Vi anser stadig anmeldelser uden "verificeret køb"-mærket for at være vigtige, men vi kan ikke garantere, at de varer der er beskrevet i sådanne anmeldelser, er købt i AUTODOCs webshop.
Spørgsmål og svar
CASTROL 0604: populære artikler
Ønsker du og lære mere om CASTROL Frostbeskyttelse?
Læs Frostbeskyttelse 0604 FAQ og kundeanmeldelser!
Brug for hjælp? Kontakt os
Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark. Hvis den samlede ordre er på mindre end 1.200 kr., vil forsendelses-omkostninger være 79 kr.
Varer du har set på for nylig
RIDEX 3942S0083 Sensor, brændstoftryk
Brændstofslange, lavtryksside
RIDEX 412W0697 ABS Sensor
Bagaksel på begge sider, til køretøjer med ABS, Hall-princip, 2-polet, 665mm, sort, oval