Vælg dit køretøj for at kontrollere, om denne del er passende
05205A MPM 10W-40, 205l, Fuldsyntetisk olie Mack EO-N Renault RLD-2 ACEA E4
- Indhold [liter]: 205
- SAE-viskositetsklasse: 10W-40
- Producentens anbefalinger: Mack EO-N, Renault RLD-2, Scania LDF-3, Volvo VDS-3
- Olie: Syntetisk olie
- Varenummer: 05205A
- Olieproducentens anbefaling: Cummins CES 20072, DAF Extended drain, Deutz DQC III-10, MAN M 3277, MB 228.5, MTU Type 3, Renault RD-2, Renault RLD, Renault RXD, Scania LDF-2
- Viskositetskl. efter SAE: 10W-40
- Beholdertype: Fad
- Vores pris: 24.937,50 kr.
- Mærket: MPM
- EAN nummer: 8714293124665
- Stand: Helt ny
Pris inkl. 25 % moms
Har du tidligere købt dette produkt fra AUTODOC: MPM Motorolie 05205A?
Kundeanmeldelser og stjernebedømmelser hjælper vores kunder med at få mere at vide om et produkt og beslutte, om det er værd at købe. En kompleks algoritme bruges til at beregne stjernebedømmelsen, idet der tages hensyn til, hvor lang tid siden anmeldelsen blev lavet, om varen faktisk blev købt i AUTODOCs onlinebutik, og om den blev returneret eller ej.
Tagget "verificeret køb" tillader dig at finde anmeldelser fra kunder, der rent faktisk har købt den pågældende vare fra AUTODOCs webshop. Mærket "verificeret køb" gælder for anmeldelser af varer, der er købt fra den samme konto, som anmeldelserne blev indsendt fra. Vi anser stadig anmeldelser uden "verificeret køb"-mærket for at være vigtige, men vi kan ikke garantere, at de varer der er beskrevet i sådanne anmeldelser, er købt i AUTODOCs webshop.
Spørgsmål og svar
MPM 05205A: populære artikler
Ønsker du og lære mere om MPM Motorolie?
Læs Motorolie 05205A FAQ og kundeanmeldelser!
Brug for hjælp? Kontakt os
Hver ordre fra 1.200 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark. Hvis den samlede ordre er på mindre end 1.200 kr., vil forsendelses-omkostninger være 79 kr.
Varer du har set på for nylig
STARK SKWR-0420505 Rudehejs
foran til højre, uden elektromotor