• SHOP
  • CLUB
Prøv premium konto
0
Min garage
Tilføj køretøj
0
Vare(r) #66-5002
0,00 kr.
Din indkøbsvogn er tom
Dette giver dig bedre mulighed for at købe et produkt, der er kompatibelt med dit køretøj
KAN DU IKKE FINDE DIN BIL I KATALOGET?

TRW DF4766 Bremseskive 302x11mm, 5x108, fuldstændigt, lakeret

Varenummer: DF4766 EAN: 3322937688852
Anmeldelser - 6
Beskrivelse
  • Diameter [mm]: 302
  • Bremseskivetype: fuldstændigt
  • Overflade: lakeret
  • Højde [mm]: 50,8
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 11
  • Centreringsdiameter [mm]: 63,5
  • Antal huller: 5
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 108
  • Minimumtykkelse [mm]: 9
  • Gevindmål: 15,8
  • Farve: sort
  • Checkmærke: E190R-02C0190 / 0599
  • Boret: nej
  • Varenummer: DF4766
  • Mærket: TRW
  • EAN nummer: 3322937688852
  • Monteringsside: Disse karakteristika varierer afhængig af bilmodellen.
  • Stand: Helt ny
Brugsnumre: TRW DF4766
På lager
VUP

VUP (vejledende udsalgspris) er den vejledende detailpris, der er fastsat af producenten eller importøren af produktet og oplyst af producenten, leverandøren eller detailforhandleren. AUTODOC viser VUP (inkl. moms) for et produkt, hvis det er modtaget fra mindst én leverandør eller en anden kilde, der har sådanne oplysninger.

1306,68 kr. -72%
359,23 kr.
(Pris pr. stk)

Pris inkl. 25 % moms

ekskl. leveringsomkostninger

Tilføj til ønskeliste
Autodoc Plus til TRW DF4766
Få mere at vide
Kompatibilitet med personbiler
TRW 1864280 Bremseskive

Fuldt ud tilsvarende alternativer

-42%
RIDEX 82B0175 Bremseskive billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: bagaksel
  • Diameter [mm]: 302
  • Bremseskivetype: fuldstændigt
  • Højde [mm]: 50,8
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 11
  • Centreringsdiameter [mm]: 63,6
  • Hulmønster / antal huller: 5 / 6
  • Hjulboltboring Ø[mm]: 15,7
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 108
  • Minimumtykkelse [mm]: 9
  • Indvendig diameter [mm]: 177,50
  • Tillægsartikel / Yderligere info. 2: uden hjulnav, uden hjulbolte
  • Boret: nej
  • Varenummer: 82B0175
  • Mærket: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191313600
  • Stand: Helt ny
Detaljer
RIDEX 82B0175 Bremseskive
Varenummer: 82B0175
VUP

VUP (vejledende udsalgspris) er den vejledende detailpris, der er fastsat af producenten eller importøren af produktet og oplyst af producenten, leverandøren eller detailforhandleren. AUTODOC viser VUP (inkl. moms) for et produkt, hvis det er modtaget fra mindst én leverandør eller en anden kilde, der har sådanne oplysninger.

412,46 kr.
235,57 kr.
(Pris pr. stk)
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
CHAMPION 562536CH Bremseskive billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Diameter [mm]: 302
  • Bremseskivetype: fuldstændigt
  • Højde [mm]: 51
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 11
  • Centreringsdiameter [mm]: 63,5
  • Antal huller: 5
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 108
  • Minimumtykkelse [mm]: 9
  • Vægt [kg]: 10,4
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 140
  • Tillægsartikel / Yderligere info. 2: uden skruer
  • Beholdertype: Æske
  • Indpakningslængde [cm]: 31
  • Indpakningsbredde [cm]: 31
  • Indpakningshøjde [cm]: 12
  • Boret: nej
  • Varenummer: 562536CH
  • Mærket: CHAMPION
  • EAN nummer: 4060426067328
  • Stand: Helt ny
Detaljer
CHAMPION 562536CH Bremseskive
Varenummer: 562536CH
237,99 kr.
(Pris pr. stk)
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
JURID 562536JC Bremseskive billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Diameter [mm]: 302
  • Bremseskivetype: fuldstændigt
  • Overflade: coatet
  • Højde [mm]: 51
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 11
  • Centreringsdiameter [mm]: 63,4
  • Antal huller: 5
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 108
  • Minimumtykkelse [mm]: 9
  • Vægt [kg]: 10,4
  • Tilspændingsmoment [Nm]: 140
  • Version: JC
  • Tillægsartikel / Yderligere info. 2: uden skruer
  • Beholdertype: Æske
  • Indpakningslængde [cm]: 33
  • Indpakningsbredde [cm]: 33
  • Indpakningshøjde [cm]: 13
  • Boret: nej
  • Varenummer: 562536JC
  • Mærket: JURID
  • EAN nummer: 3306437188739
  • Stand: Helt ny
Detaljer
JURID 562536 Bremseskive
Varenummer: 562536JC
245,66 kr.
(Pris pr. stk)
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
-68%
VAICO V25-40006 Bremseskive billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Yderligere info.: Original VAICO Quality
  • Monteringsside: bagaksel
  • Diameter [mm]: 302
  • Bremseskivetype: fuldstændigt
  • Højde [mm]: 50,8
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 10,9
  • Centreringsdiameter [mm]: 63,5
  • Antal boltehuller i fælg: 5
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 108
  • Minimumtykkelse [mm]: 9
  • Bremseskivers navhøjde [mm]: 39,7
  • Indpakningsbredde [cm]: 32
  • Indpakningshøjde [cm]: 11
  • Indpakningsdybde [cm]: 32
  • Boret: nej
  • Varenummer: V25-40006
  • Mærket: VAICO
  • EAN nummer: 4046001447266
  • Stand: Helt ny
Detaljer
VAICO V25-40006 Bremseskive
Varenummer: V25-40006
VUP

VUP (vejledende udsalgspris) er den vejledende detailpris, der er fastsat af producenten eller importøren af produktet og oplyst af producenten, leverandøren eller detailforhandleren. AUTODOC viser VUP (inkl. moms) for et produkt, hvis det er modtaget fra mindst én leverandør eller en anden kilde, der har sådanne oplysninger.

802,50 kr.
251,97 kr.
(Pris pr. stk)
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
-69%
BLUE PRINT ADF124301 Bremseskive billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: bagaksel
  • Diameter [mm]: 302
  • Bremseskivetype: fuldstændigt
  • Overflade: coatet
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 11
  • Centreringsdiameter [mm]: 64, 63,6
  • Antal boltehuller i fælg: 5
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 108
  • Tykkelse [mm]: 51
  • Minimumtykkelse [mm]: 9
  • Vægt [kg]: 5,57
  • Boret: nej
  • Varenummer: ADF124301
  • Mærket: BLUE PRINT
  • EAN nummer: 5050063005639
  • Stand: Helt ny
Detaljer
BLUE PRINT ADF124301 Bremseskive
Varenummer: ADF124301
VUP

VUP (vejledende udsalgspris) er den vejledende detailpris, der er fastsat af producenten eller importøren af produktet og oplyst af producenten, leverandøren eller detailforhandleren. AUTODOC viser VUP (inkl. moms) for et produkt, hvis det er modtaget fra mindst én leverandør eller en anden kilde, der har sådanne oplysninger.

886,25 kr.
271,17 kr.
(Pris pr. stk)
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger
-73%
METZGER 6110053 Bremseskive billig i online butik
Produktbeskrivelse
  • Monteringsside: bagaksel
  • Diameter [mm]: 302
  • Bremseskivetype: fuldstændigt
  • Overflade: lakeret, Krydsslebet
  • Højde [mm]: 50,8
  • Bremseskivetykkelse [mm]: 10,9
  • Centreringsdiameter [mm]: 63,6
  • Antal huller: 5
  • Pitch cirkel-Ø [mm]: 108
  • Minimumtykkelse [mm]: 9
  • Indvendig diameter [mm]: 146,7
  • Boret: nej
  • Varenummer: 6110053
  • Mærket: METZGER
  • EAN nummer: 4250032638504
  • Stand: Helt ny
Detaljer
METZGER 6110053 Bremseskive
Varenummer: 6110053
VUP

VUP (vejledende udsalgspris) er den vejledende detailpris, der er fastsat af producenten eller importøren af produktet og oplyst af producenten, leverandøren eller detailforhandleren. AUTODOC viser VUP (inkl. moms) for et produkt, hvis det er modtaget fra mindst én leverandør eller en anden kilde, der har sådanne oplysninger.

1066,58 kr.
278,85 kr.
(Pris pr. stk)
Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger

Bremseskive TRW DF4766 : Erfaringer og evaluering

Har du tidligere købt dette produkt fra AUTODOC: TRW Bremseskive DF4766?

Bedøm venligst produktet

Tilføj fotos eller videoer til din anmeldelse
Tilføj filer
4
Denne vare blev bedømt af 6 kunder
0 stjerner 5 stjerner
Sådan beregnes stjernebedømmelsen

Kundeanmeldelser og stjernebedømmelser hjælper vores kunder med at få mere at vide om et produkt og beslutte, om det er værd at købe. En kompleks algoritme bruges til at beregne stjernebedømmelsen, idet der tages hensyn til, hvor lang tid siden anmeldelsen blev lavet, om varen faktisk blev købt i AUTODOCs onlinebutik, og om den blev returneret eller ej.

Sådan verificerer vi anmeldelser

Tagget "verificeret køb" tillader dig at finde anmeldelser fra kunder, der rent faktisk har købt den pågældende vare fra AUTODOCs webshop. Mærket "verificeret køb" gælder for anmeldelser af varer, der er købt fra den samme konto, som anmeldelserne blev indsendt fra. Vi anser stadig anmeldelser uden "verificeret køb"-mærket for at være vigtige, men vi kan ikke garantere, at de varer der er beskrevet i sådanne anmeldelser, er købt i AUTODOCs webshop.

FAQ — Spørgsmål og svar fra kunder

0 spørgsmål
Spørgsmål om TRW Bremseskiver DF4766?
Hvis du stadig har yderligere spøgsmål om produktet, eller hvis du ønsker detaljeret information om produktet. Du kan kontakte os direkte her, med dit specifikke spørgsmål!
For at stille dine spørgsmål udfyld venglist alle felter!
Indtast dit stelnummer (VIN) så vi kan behandle din forespørgsel hurtige

Populære opslag

Betalingsmetoder:
Betal med PayPal — Betal hurtigt og sikkert for DF4766 TRW Bremseskiver 3322937688852
Mastercard — betalingsmetoder til DF4766 TRW Bremseskive DF4766
Betal hurtigt og nemt med Visa TRW Skivebremser DF4766
Betal efter levering af TRW Bremseskive EAN 3322937688852
Skivebremser DF4766 TRW DF4766 køb på kredit — nemt og uden besvær online
Køb mærke bildele i høj klasse med OEM, med forudbetaling eller betal ved levering

Ønsker du og lære mere om TRW Skivebremser?

Læs Bremseskive DF4766 FAQ og kundeanmeldelser!

Brug for hjælp? Kontakt os

Forsendelsesmetode:
Bremseskiver 3322937688852 Pålidelig og sikker levering med DHL
Modtag Skivebremser DF4766 fra UPS
Skive DF4766 leveret pålideligt til din dør af GHS

Hver ordre fra 1300 kr. værdi af vare, er inklusiv gratis fragt i Danmark. Hvis den samlede ordre er på mindre end 1300 kr., vil forsendelses-omkostninger være 79,00 kr.

  • 14 dages returret
    14 dages returret
  • Safe Order 200 dage til
    Sikker bestilling 200 dage
  • Sikre betalinger
    Sikre betalinger
  • Gratis levering
    Gratis levering
TRW DF4766: reservedele med lignende karakteristika
ATE 24011101451
ATE 24031101451
BENDIX 562536BC
BORG & BECK BBD4587
BOSCH 0 986 479 973
BOSCH 0986479254
BREMBO 08A54010
BREMBO 08A54011
CAR 1421367
GIRLING 6047664
HELLA 8DD 355 113-831
HELLA 8DD355113831
JURID 562536JC
245,66 kr.* Prismatchgaranti
METELLI 230897C
MEYLE 715 523 0014/PD
MEYLE 7155230021PD
NK 202571
NK 312571
551,95 kr.*
REMSA 6116700
ST-TEMPLIN 0311015360
ST-TEMPLIN 0311015365
SWAG 50930721
TEXTAR 92159305
TEXTAR 92159300
489,50 kr.*
TEXTAR 92159303
462,33 kr.*
TRISCAN 812016144
TRISCAN 812016144C
VALEO 297101
VALEO 197101
679,83 kr.*
ZIMMERMANN 250136100
ZIMMERMANN 250136120
*Pris inkl. 25 % moms, ekskl. leveringsomkostninger